Pomysłowy Żoliborz

sady_afisz2-01.jpg

Owocowe Sady Żoliborskie

  Brak komentarzy  •  11-09-2019  •  WŻOS

Drzewa owocowe na Sadach Żoliborskich są coraz starsze, nie są pielęgnowane i jest ich coraz mniej. Nie nasadza się nowych. Za kilka lat Sady będą sadami tylko nazwy… Chcemy to zmienić!

Ale kosmos

ALE KOSMOS – WARSZTATY DLA DZIECI!

  Brak komentarzy  •  08-10-2019  •  admin

W czasie spotkania uczestnicy i uczestniczki wykonywali zadania w terenie, a następnie wspólnie wybudowali z kartonów oraz dostępnych materiałów plastycznych makietę statku kosmicznego.

Wehikuł czasu

WEHIKUŁ CZASU

  Brak komentarzy  •  08-10-2019  •  admin

W ramach spotkania dr Ryszard Kozieł opowiadał o lądowaniu człowieka na księżycu w dniu 24 lipca 1969 roku. Pojawiły się także wspomnienia połączone z prezentacją zdjęć i filmików.

Jak korzystać z bazy pomysłów?

ZAINSPIRUJ SIĘ: Powyżej znajdziesz pomysły, które zostały zrealizowane na Żoliborzu i do których dotarliśmy w trakcie wielu rozmów z żoliborzanami. Mamy świadomość, że pomysłowość żoliborzan nie kończy się na tych pomysłach, które zostały tu opisane. Jest to za to świetne źródło czerpania inspiracji i przeglądania pomysłów. Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę o konkretnym pomyśle, istnieje również możliwość skontaktowania się za naszym pośrednictwem z pomysłodawcą. Możesz również kliknąć przycisk “OBSERWUJ” i otrzymywać powiadomienia o aktualnościach z życia pomysłu - to opcja szczególnie przydatna dla pomysłów, które zostaną zrealizowane w przyszłości. DODAJ POMYSŁ: Masz za sobą realizację społecznego działania w swojej okolicy lub brałeś udział w ciekawym przedsięwzięciu? A może planujesz w najbliższej przyszłości wydarzenie na Żoliborzu i szukasz wsparcia? Za pomocą przycisku “Wprowadź swój pomysł” możesz podzielić się swoją ideą z żywą społecznością Pomysłowego Żoliborza. DOŁĄCZ DO DZIAŁANIA: Jeśli szczególnie zainteresował Cię któryś z dodanych pomysłów i chciałbyś włączyć się w pracę na jego rzecz, kliknij przycisk “Dołącz” przy ulubionych pomyśle. Zobaczysz wtedy wszystkie możliwości wsparcia pomysłodawcy - może to być zarówno wsparcie internetowe (udzielenie wskazówki, pomoc w znalezieniu potrzebnego linku czy informacji) jak i takie, które będzie polegało na spotkaniu w cztery oczy.

sponsors